fbpx

Ho, ho, ho… co to był za rok!

Ostatnie miesiące 2019 r. to bardzo intensywny czas dla wszystkich pracowników Rynku Pierwotnego. Przeprowadzka do nowego biura, Gala Jubileuszowa… mimo to na koniec roku nie mogło zabraknać sił na tradycyjne świąteczne firmowe spotkanie!

Korzystając z faktu posiadania nowego, przestronnego biura „kolędowanie” w tym roku zorganizowaliśmy „u siebie”. W piątek 20 grudnia, już od wczesnych godzin porannych, firma cateringowa i Kasia – nasza wspaniała Office Manager – pieczołowicie przygotowywali biuro do uroczystej kolacji.

O 15.00 wybiła godzina zero i wszyscy zgromadziliśmy się w kuchni, która specjalnie na tę okazję zmieniła się nie do poznania. Światełka, bożonarodzeniowe ozdoby, wysokie koktajlowe stoliki i oczywiście przepyszne jedzenie.

Jednak zanim „zasiedliśmy do stołów”, uroczyste otwarcie imprezy zapoczątkowało wystąpienie naszego Zarządu. Nie obyło się bez słów podziękowania za kolejny wspólny rok pracy, ale również podsumowania tego, co udało się w tym roku osiągnąć. Mamy się czym chwalić! Nowe biuro, rozpoczęcie działalności nowego portalu GetHome i zorganizowanie pierwszej tak uroczystej Gali Jubileuszowej! Tak, to był dobry rok!

Po wystąpieniu nasz firmowy „Mikołaj” wraz z całym działem PR wręczyli Zarządowi pamiątkowe prezenty, które (mamy taką nadzieję!) będą im przypominać na co dzień, za co jesteśmy im wdzięczni i co już udało się nam wspólnie wypracować przez ostatnią dekadę.

Po oficjalnym otwarciu, przyszedł czas na zabawę! Na pierwotniaków tego dnia czekało wiele atrakcji, jednak żeby mieć na nie siłę, najpierw trzeba było się posilić. Stoły uginały się od różnego rodzaju potraw rybnych, wegetariańskich, a także i mięsnych (ale o tym cicho sza!) Na amatorów słodkich przysmaków również czekały małe, ale za to jakże rozkoszne cudeńka w postaci m.in. czekoladowych musów, kremu brulee czy też tradycyjnego sernika. Cateringową całość zamykał nasz osobisty barman, który opowiadał „płynnie” o kuszeniu królowej śniegu czy też szybkich sankach. Kto go słuchał, ten wie!

Następnie przyszedł czas na równie płynne przejęcie tematu przez zaproszonych gości z Muzeum Wódki, którzy wprowadzili nas w tajniki tego tradycyjnego polskiego trunku. Na odważnych śmiałków czekała także możliwość zmierzenia się z trzema rodzajami ognistej wody i wybrania najlepszej z nich! Głosy (i miny) były różne, ale najważniejsze, że dali radę!

Hitem tegorocznego spotkania świątecznego okazała się natomiast… wróżka! Chętnych do uchylenia rąbka tajemnicy przy blasku świec i kartach tarota było co nie miara! Nasi pierwotniacy cierpliwie czekali na swoją kolej w niemałej kolejce! Cóż, poznanie przyszłości wymaga poświęceń 😉 Awans, podwyżka, a może zmiana pracy? Co dokładnie przepowiedziała pierwotniakom wróżka wiedzą tylko oni sami, gdyz sesje odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Jedno jest pewne, to był magiczny wieczór!

Nieco mniejszą, ale również chodliwą atrakcją, okazała się nasza jubileuszowa ścianka, na której chętnie pozowano do zdjęć w różnego rodzaju „ozdobach”. Oprócz mikołajowych czapek do wyboru były również rogi renifera, a także śmieszne tabliczki z napisami. Śmiechu było co nie miara! Teraz patrząc na te zdjęcia możemy już tylko powspominać i czekać na kolejną imprezę, która już…za rok!