fbpx

RynekPierwotny.pl nowym członkiem IAB Polska

RynekPierwotny.pl członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Z przyjemnością informujemy, że z końcem marca br., RynekPierwotny.pl, którego wydawcą jest firma Property Group Sp. z o.o.,( właściciel portalu GetHome.pl) zasilił grono firm członkowskich Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Po 11 latach działalności w środowisku internetowym, przystąpienie do IAB Polska jest dla nas kolejnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści i będzie szansą na wymianę wiedzy, doświadczenia i kształtowania wspólnie wyznawanych wartości – profesjonalizmu, dobrych praktyk, edukacji, a także zaangażowania w swoją pracę.

Mamy również nadzieję, że nasza współpraca przełoży się także na jakość oferowanych naszym klientom usług, a co za tym idzie będzie przysłowiową cegiełką w rozwoju całej branży marketingu internetowego.

Marketing nieruchomości cały czas ewoluuje i wprowadza nowe rozwiązania, z których korzysta coraz więcej użytkowników. Niemal cały proces poszukiwań w segmencie pierwotnym przeniósł się obecnie do sieci. Sami deweloperzy już dawno dostrzegli potencjał prezentacji swoich inwestycji w internecie. Od 11 lat skutecznie pomagamy im w ich promocji na każdym etapie sprzedaży, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia marketingowe, które również sami tworzyliśmy. Przystępując do IAB Polska w dalszym ciągu chcemy rozwijać możliwości promocji online, wykorzystując do tego wymianę wiedzy i doświadczenia z członkami stowarzyszenia. Dzięki temu mamy nadzieję na wypracowywanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań marketingowych dla branży deweloperskiej.” tłumaczy Grzegorz Kurowski, Prezes Zarządu Property Group Sp. z o.o., wydawcy portalu RynekPierwotny.pl i GetHome.pl.

Obecnie w IAB Polska zrzeszonych jest ponad 230 firm. W tym gronie znajdują się zarówno agencje interaktywne, domy mediowe, portale internetowe czy sieci reklamowe.