fbpx

Zostaliśmy laureatem rankingu „Diamenty Forbesa 2021”!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma – Property Group, właściciel portali RynekPierwotny.pl oraz GetHome.pl, została wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa 2021”, a tym samym znalazła się pośród najlepszych firm w Polsce.

Już od 13 lat prestiżowy tytuł jest nadawany firmom, które w ostatnich trzech latach działalności najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Lista Diamentów Forbesa tworzona jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Kryteria, którymi przy wyborze firm kieruje się kapituła to m.in. wyniki finansowe, wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw, a także brak zaległości w płatnościach.

Tego typu wyróżnienia są z pewnością motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Cieszymy się, że nasza rynkowa pozycja oraz zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług zostało docenione. Oznacza to, że kierunek rozwoju, który obraliśmy i kontynuujemy od kilku lat, był właściwy i teraz przynosi owoce.” – mówi Prezes Zarządu Property Group Grzegorz Kurowski.

2021 rok zaczął się więc od dobrej wiadomości. Nie spoczywamy jednak na laurach. Zakasujemy rękawy i robimy swoje.