fbpx

Jubileuszy czas – mamy co świętować!

2022 rok to prawdziwy wysyp jubileuszy. W zasadzie w każdym miesiącu kilka osób obchodziło mniej lub bardziej okrągłą rocznicę pracy w naszej firmie. Wielu z nich po drodze rozwinęło skrzydła i awansowało! Z pewnych źródeł wiemy, że wciąż mają apetyt na więcej…

Wspólnie obchodziłby 18-stkę

W tym roku (do momentu powstania tego tekstu) aż osiemnaście osób obchodziło pierwszy rok swojej pracy. Jak widać, nasza firma rozrasta się i wciąż przybywa nowych pracowników. Cieszymy się, że dołączyliście do naszego grona! A czy wiecie, jaka jest symbolika cyfry 1?

Oczywiście oznacza ona nowy początek. Cieszymy się, że zechcieliście na nowo rozpocząć swoją zawodową przygodę właśnie z nami.

Rok stażu mają już za sobą: Czarek – Chief Data Science Officer, Paweł –  Head of Product, Daniel – Back-end Developer, Marlena – Młodszy Specjalista ds. PR, Maciej – Python Developer, Radosław – Manager ds. Komunikacji i Marketingu / Sektor B2B, Łukasz – Front-End Developer, Robert Marketing Performance Specialist, Kacper Product Owner, Jakub – Back-end Developer, Dawid Front-end Developer, Tomasz – Product Owner, Agnieszka – Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży, Aleksandra Koordynator Wsparcia Sprzedaży, Anna – UX/UI Designer, Michał – Product Owner, Marek – Dyrektor Finansowy, Monika – Specjalista ds. Windykacji i Rozliczeń.

3 lata na pokładzie

Cyfra 3 symbolizuje harmonię. Mamy nadzieję, że po tylu latach wspólnej pracy udało wam się ją osiągnąć. Zdążyliśmy się dobrze poznać i wiemy, że możemy na sobie polegać. Czego chcieć więcej?

Trzy lata są już z nami: Piotr – Back-end Developer, Maciej – Doradca Klienta, Katarzyna – Doradca Klienta, Marlena – Junior Marketing Automation Specialist, Agnieszka – Specjalista ds. PR, Monika – Content Manager, Piotr Opiekun Klientów Kluczowych.

Piątka!

Pięć lat to szmat czasu – sami nie wiemy, kiedy to minęło. Nie ma co się jednak dziwić, w dobrym towarzystwie czas mija jeszcze szybciej. A czy wiecie, że cyfra pięć symbolizuje pasję? To wiele by wyjaśniało. Widzimy ją w Waszych oczach i doceniamy wysiłek włożony w doskonalenie naszej firmy! Tak trzymać, przybijamy sobie piątkę!

Od pięciu lat są z nami: Kasia – Office Manager  i  Paulina – Specjalista ds. rozliczeń.

Szczęśliwa siódemka

Cyfra siedem symbolizuje pomyślność i szczęście. Potwierdzamy, że to prawda! Bardzo się cieszymy, że od tak długiego czasu jesteście na naszym pokładzie.  Życzymy Wam kolejnych siedmiu wspaniałych lat w naszej firmie!

Od siedmiu lat w naszej firmie są: Michał – Chief Technology Officer i Karolina – Junior HR Specialist.

10 lat minęło…

To dopiero okrągła rocznica! W tym roku obchodziła ją Gosia – nasza Dyrektor HR. Liczba 10 jest naprawdę niezwykła – oznacza spełnienie i satysfakcję. Mamy nadzieję, że właśnie takie uczucia towarzyszą Gosi podczas pracy w naszej firmie. Życzymy Ci kolejnych wspaniałych dekad i kolejnych udanych jubileuszy!

Na tym jednak nie koniec. W grudniu swoje jubileusze świętować będą: Kasia –  New Business Specialist GetHome.pl (rok na pokładzie), Klaudia – SEO Outreach Specialist (3 lata wśród załogi), Dominik – Head of GetHome (okrągłe 5 lat w firmie).

Jak zatem widać świętowania mamy co niemiara. Ogromnie cieszy nas fakt, że tak wielu z Was na lata związuje się z Property Group. Stwierdzamy zatem, że powiedzenie – wszystko co dobre, szybko się kończy, w naszej firmie mija się z prawdą! U nas to, co dobre trwa i trwa… Sami zobaczcie jak długo! 🙂