fbpx

Pierwsze śniadanie firmowe w RynekPierwotny.pl

7 czerwca w firmowej kuchni czekało na nas prawdziwe śniadanie mistrzów, dzięki któremu mieliśmy energię na cały dzień. Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego nasza Office Manager — Kasia wyszła z inicjatywą zorganizowania firmowego śniadania. Wszystkie blaty w naszej kuchni były suto zastawione śniadaniowymi pysznościami. Jajka, kiełbaski, a może croissant z domową konfiturą? Nawet osoby dbające o linię na chwilę przestały liczyć kalorie i z radością nakładały swoje ulubione dania na talerze.

 

Wspólne rozpoczęcie dnia, spędzenie godziny w miłej, przyjacielskiej atmosferze, możliwość porozmawiania z kolegami z innych działów, z którymi nie mamy na co dzień zbyt dużego kontaktu oraz pyszne i zdrowe śniadanie zostało przyjęte przez wszystkich pozytywnie.

„Wszystkim pracownikom spodobała się taka forma integracji i celebrowanie wolnej chwili w piątkowy poranek” – podsumowała nasza Office Manager, która od dawna dba o zdrowie i zadowolenie pracowników.

Dzięki jej inicjatywom codziennie mamy dostęp do świeżych owoców, w listopadzie został zorganizowany wegański lunch, a w ostatnim czasie mieliśmy możliwość udziału w wykładach z dietetykiem na temat zdrowego odżywiania.