fbpx

Prawie połowa użytkowników znajduje wymarzone mieszkanie na portalu RynekPierwotny.pl!

RynekPierwotny.pl to jeden z najskuteczniejszych serwisów prezentujący oferty mieszkań z rynku pierwotnego, który umiejętnie łączy osoby szukające lokali z deweloperami. Potwierdzają to niezależne badania przeprowadzone przez jedną z największych agencji badawczych.

Naszym celem, było przede wszystkim zbadanie w jakim stopniu nasz portal pomaga użytkownikom znaleźć ich wymarzone cztery kąty. Z informacji dostarczanych nam na bieżąco od partnerów wiedzieliśmy, że nasz udział w sprzedaży lokali jest znaczący, nie znaliśmy jednak konkretnych liczb” – tłumaczy Jerzy Michalski, Dyrektor PR i Marketingu w portalu RynekPierwotny.pl.

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI (w formie anonimowej ankiety przesłanej przez internet) na przełomie września i października. Za realizację była odpowiedzialna agencja badawcza PBS. Analizę wyników przeprowadzono na podstawie odpowiedzi 241 respondentów. Poniżej prezentujemy najważniejsze wnioski:

Wyniki jasno pokazują, że idziemy we właściwym kierunku stawiając na precyzyjne dopasowanie ofert lokali do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dalsza praca nad kolejnymi usprawnieniami oraz efektywna współpraca z deweloperami pomoże nam w przyszłym roku uzyskać jeszcze lepszy wynik” – zapewnia dyrektor PR i Marketingu portalu RynekPierwotny.pl.