fbpx

Piknik mieszkaniowy „Dni Warszawy” za nami!

Podczas Dni Warszawy organizatorzy zapewnili mieszkańcom sporo atrakcji, począwszy od aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu przez zabawy kulturalne, po smaczne posiłki. Stworzono kilka stref:

  • strefy relaksu
  • kina plenerowego
  • Targu Śniadaniowego

Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych Warszawiakach. Dla dzieci stworzona została specjalna strefa, która zapewniła im szereg atrakcji typowych podczas pikników w tym edukacyjne zabawy. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy oraz Burmistrza Dzielnicy Mokotów. Była to jedna z największych takich imprez branżowych w Warszawie, dlatego nie mogło na niej zabraknąć ekipy Rynku Pierwotnego.

Centralnym punktem wydarzenia był przestronny namiot, w którym firmy z branży budowlanej, mieszkaniowej, wnętrzarskiej prezentowały swoje propozycje. Uczestnicy Dni Warszawy mieli możliwość uzyskania informacji i porad u każdego z wystawców. W Strefach Doradczych, umożliwiony będzie także kontakt z firmami wykończeniowymi, meblowymi, z branży RTV i AGD oraz dostawcami usług multimedialnych.

W ramach Dni Warszawy odbyła się również Warszawska Burza Mózgów: Otwarta metropolia, która była jedną z głównych debat podczas prowadzonych paneli dyskusyjnych. Warszawska Burza Mózgów była dedykowana wszystkim mieszkańcom interesującym się rozwojem stolicy do 2030 r. Podczas dyskusji pojawiło się kilka pomysłów na to, co by chciał zmienić i co można zrobić, aby Warszawa była otwartą na świat i śmiało wychodzącą naprzeciw wyzwaniom europejską metropolią.