fbpx

Ponad 100 publikacji i cytowań Rynku Pierwotnego w czerwcu!

Oprócz faktu, że jesteśmy największym portalem nowych nieruchomości w Polsce, to staliśmy się bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o ilość publikacji, cytowań i komentarzy, dotyczących kondycji rynku mieszkaniowego. W czerwcu przekroczyliśmy pułap 100 publikacji, które ukazały się w regionalnych i ogólnopolskich mediach!

Nasi analitycy rynku nieruchomości w sposób przystępny i rzetelny każdego dnia obeserwują i opisują zjawiska, które mają wpływ na kondycję branży nieruchomości. Na podstawie bardzo złożonych i dokładnych danych portalu, codziennie aktualizowanych przez deweloperów z całej Polski, komentują i przewidują trendy, które mogą wpłynąć na decyzje zakupowe Polaków.

Tysiące osób, zainteresowanych tematem nieruchomości w naszym kraju, korzysta z informacji prasowych Rynku Pierwotnego za pośrednictwem największych portali i mediów. Dzięki wysokiej aktywności publicystycznej, staliśmy się jednym z najbardziej opiniotwórczych źródeł informacji i najczęściej cytowanym portalem w branży.

Pragniemy podziękować za stale rosnące Państwa zaufanie i zainteresowanie. Dołożymy wszelkich starań, aby podnosić jakość naszych analiz i jeszcze dokładniej opisywać zmiany, jakie zachodzą na rynku mieszkaniowym.