fbpx

RynekPierwotny.pl wspiera młode talenty!

Nasz portal postanowił wesprzeć Paulinę, pomagając w wydaniu jej debiutanckiej płyty. Mamy nadzieję, że będzie to początek wielkiej kariery muzycznej, o której jeszcze nie raz usłyszymy 🙂

Kilka słów o Paulinie

Paulina Grochowska to dziewczyna znana szerszemu gronu z piątej edycji programu The Voice of Poland, w którym kapitalnie wykonała utwór „Turn of the Light”, wywierając duże wrażenie na Edycie Górniak oraz zespole Afromental. Zawodowa kariera Pauliny rozpoczęła się wraz z pójściem do gdańskiej Akademii Muzycznej, w której najbardziej bliska jej sercu była muzyka estradowa i jazz.

Paulina to również aktorka musicalowa, występująca na deskach wielu scen teatralnych w Polsce. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, gdzie ukończyła kierunek Jazz i muzyka estradowa oraz absolwentką Studium Wokalno – Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.

Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Komedia w Warszawie i Teatrem Muzycznym w Toruniu. Brała udział w koncertach upamiętniających 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej pt. „Pasja wg św. Mateusza” J.S. Bacha koncertując w Polsce, Niemczech i Izraelu. Występowała też na wystawie światowej „Milan Expo 2015” reprezentując Polskę, region Pomorza.

Związana z zespołem Heaven Up oraz Kanaan, z którym zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Debiuty 2013”. W 2016 roku wystąpiła na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobywając I miejsce. Obecnie wraz ze swoim zespołem pracuje nad własnym materiałem muzycznym.