fbpx

RynekPierwotny.pl patronem medialnym Dni Warszawy

Piknik mieszkaniowy „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” to druga edycja wydarzenia, którego głównym organizatorem jest Polski Związek Firm Dewleoperskich. Impreza odbyła się 10-11 czerwca i podobnie jak rok temu przykuła uwagę tysięcy warszawiaków, którzy w większości przyszli aby zorientować się w ofercie deweloperów. Na przybyłych czekało bardzo wiele atrakcji oraz duża dawka wiedzy na temat branży mieszkaniowej.

Główną osią pikniku była tematyka związana z miastem stołecznym, jej oferta mieszkaniowa, inwestycje, potencjał rozwojowy, a także atrakcje i aspekt historyczny. Deweloperzy zrzezszeni w PZFD mieli możliwość zaprezentowania swojej szerokiej oferty, podobnie jak firmy związane z projektowaniem wnętrz i wykończaniem mieszkań oraz z pośrednictwem kredytowym. Uczestnicy mogli wysłuchać ciekawych wystąpień prelegentów, skorzystać z bezpłatnych konsultacji eksperckich a także wykorzystać okazję do tego by po prostu się dobrze bawić.

Piknik mieszkaniowy, organizowany na warszawskim Polu Mokotowskim, był podzielony na specjalne strefy:

  • Strefa merytoryczna – w której odbywały sie wykłady i wystąpienia ekspertów branży mieszkaniowo-kredytowej oraz wystroju wnętrz.
  • Galeria Warszawska – gdzie można było zobaczyć fotografie pokazujące jak na przestrzeni lat zmieniała się Warszawa.
  • Strefa Książki –  znalazły się w niej warszawskie książki i albumy.
  • Strefa rozrywki – w której została wzniesiona scena piknikowa goszcząca artystów związanych ze stolicą. Zbudowano także kino plenerowe prezentujące filmy o Warszawie.
  • Strefa dla dzieci – w niej najmłodsi mogli wziąć udział w grach i zabawach edukacyjnych przygotowanych przez organizatorów.
  • Inne strefy: sportu, relaksu i gastronomiczna.

Całe wydarzenie patronatem medialnym objął portal RynekPierwotny.pl.