fbpx

Chwalimy się! Mamy nową stronę mobilną!

Drodzy użytkownicy,

chwalimy się co nie miara, ponieważ z początkiem sierpnia ruszyła nasza nowa strona mobilna – m.rynekpierwotny.pl, którą możecie zobaczyć już teraz na swoich smartfonach i tabletach.

Pracowaliśmy nad nią kilka miesięcy, uwzględniając wszystkie uwagi deweloperów i samych użytkowników oraz bazując na danych, dostarczanych nam przez narzędzia analityczne. Zbudowaliśmy stronę, która w pełni odpowie Waszym potrzebom i pozwoli na skuteczną selekcję mieszkań w Waszych urządzeniach moblinych.

Szybko i sprawnie znajdziecie mieszkanie dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi. Selekcja mieszkań po cenie, metrażu czy lokalizacji nigdy nie była tak łatwa jak obecnie. Same informacje o inwestycjach są prezentowane w bardzo przystępny i uporządkowany sposób, dzięki czemu od początku będziecie wiedzieli, w którym momencie procesu szukania jesteście.

Na koniec, zachowaliśmy dostęp do bazy artykułów i porad, z której możecie czerpać garściami i uprościliśmy kontakt z deweloperem, co pozwoli Wam szybko otrzymać informacje o mieszkaniu, na które wysłaliście zapytanie z formularza kontaktowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną mobilną m.rynekpierwotny.pl.

Telefon w dłoń i udanych łowów! 😊