fbpx

Świętujemy Dzień Kobiet!

8 marca to wyjątkowy czas w portalu RynekPierwotny.pl. Dzień pełen niespodzianek, uśmiechów i podziękowań. Choć o nasze koleżanki dbamy przez cały rok, tego dnia mogły liczyć na jeszcze więcej serca i uprzejmości, a nawet odrobinę słodkości…

Morze tulipanów

Panie już z samego rana otrzymały od kolegów naręcza pięknych, kolorowych tulipanów. Taka ogromna ilość kwiatów sprawiła, że w biurze zrobiło się wiosennie. Sprzyjała też ku temu pogoda, dla pań ósmego marca pięknie świeciło słońce.

Wraz z kwiatami nasze drogie koleżanki zostały zasypane ogromną ilością życzeń. „Zdrowia, szczęścia, pomyślności i sukcesów w pracy” – między innymi takie miłe słowa niosły się tego dnia po biurze. Na korytarzu unosił się także zapach… pysznego jedzenia!

Przez żołądek… do kobiecego serca

8 marca nie mogło również zabraknąć świątecznego poczęstunku. O godzinie dwunastej cała załoga zebrała się w kuchni na wspólnym obiedzie. Szpinakowe fileciki z kurczaka w sosie z suszonych pomidorów, filet z karmazyna w pieprzu cytrynowym, kluski szpinakowe z masłem szałwiowym… to dopiero początek pyszności, które czekały na nas na stole. Nie zabrakło również słodkości.

Chcąc podziękować naszym koleżankom i uczcić ich święto, 8 marca skróciliśmy ich dzień pracy o dwie godziny! Mamy nadzieję, że udało się go miło spożytkować. 🙂 

O Panie dbamy cały rok!

Czasem można się spotkać z opinią, że kobiety są zbyt delikatne na branżę nieruchomości. Nasze koleżanki pokazują jednak, że to totalna nieprawda. Świetnie sobie radzą, doskonale wypełniają obowiązki, a do tego są przemiłymi i profesjonalnymi osobami. Tym bardziej cieszymy się, że mamy je w swojej firmie. 

Dla wszystkich Pań jeszcze raz składamy najlepsze życzenia. Niech Dzień Kobiet trwa przez 365 dni w roku! 😊