fbpx

Property Group zbiera diamenty

Z ogromną radością informujemy, że spółka Property Group właściciel portali RynekPierwotny.pl i GetHome.pl, a także twórca ogólnopolskiej platformy do samodzielnej analizy rynku mieszkaniowego – BIG DATA RynekPierwotny.pl po raz kolejny została laureatem rankingu „Diamenty Forbesa 2022”. Zostaliśmy wyróżnieni za osiągnięcia biznesowe w 2020 roku.

Czym są „Diamenty Forbesa”?

To zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm opracowywane co roku na zlecenie redakcji miesięcznika „Forbes”. Laureaci wyłaniani są na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Za rzetelność rankingu odpowiada renomowana pracowania analityczno-doradcza Dun & Bradstreet. Kryteria, którymi kieruje się kapituła to m.in. wyniki finansowe, wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw, a także brak zaległości w płatnościach. Jak informują autorzy rankingu, w zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Konkurencja była naprawdę ogromna. Spośród 15 tys. podmiotów ostatecznie na liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15-proc. i większym wzrostem wartości. Tym bardziej jest to dla nas szczególne wyróżnienie.

Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. To potwierdzenie wiarygodności, ale i swoista odpowiedzialność. Od wielu lat pomagamy osobom poszukującym mieszkań, kojarząc ich z deweloperami i agencjami pośrednictwa nieruchomości. Jest nam niezmiernie miło, że dostrzeżono nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usługi. Takie wyróżnienie dodaje skrzydeł i zachęca do dalszego rozwoju  – mówi Prezes Zarządu Property Group Grzegorz Kurowski.

Apetyt na więcej

Otrzymany „Diament Forbesa” jest dla nas drugim w historii firmy. Także w ubiegłym roku znaleźliśmy się pośród najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. Ogromnie cieszy nas także tegoroczne wyróżnienie i kolejny otrzymany „diament”.

2022 rok zaczyna się dla nas niesłychanie dobrze, a to dopiero początek. Przed nami wiele miesięcy wypełnionych ciekawymi projektami i wyzwaniami. Zatem do dzieła!