fbpx

Święta w Rynku Pierwotnym!

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Uwielbiamy ten czas, dlatego też tak chętnie dekorujemy nasze biuro. Musi być świątecznie z odrobiną magii. Migoczące lampki, ustrojona choinka i zapach pierników w powietrzu… W takich okolicznościach praca jest jeszcze przyjemniejsza!

Zgraja Mikołajów

Kto nie kocha Świętego Mikołaja? Pracownicy Rynku go wręcz uwielbiają. Dlatego w naszym biurze spotkamy go niemal na każdym kroku… a przynajmniej jego podobiznę.

Prezenty, prezenty…

Oczywiście nie mogło zabraknąć podarków. Znajdziemy je już  u samego progu naszego biura. Wita nas przepiękna, ogromna choinka, a pod nią mnóstwo upominków. Co jest w środku? Tego jeszcze nie sprawdzaliśmy. Otwieranie prezentów dopiero w Wigilię!

Chętnie otrzymujemy prezenty, ale jeszcze przyjemniej jest obdarowywać nimi innych! Także my przygotowaliśmy kilka upominków dla współpracujących z nami firm. Teraz czekają na sanie Mikołaja i już zaraz wyruszą w świat!

Ozdób nigdy za wiele!

Podobno co za dużo, to niezdrowo. Jednak to porzekadło zupełnie nie sprawdza się w kwestii świątecznych ozdób! Bombki, skarpety, renifery i duuuża ilość świecidełek – o to zadbała nasza Office Manager –  Kasia. Dzięki niej biuro wygląda przepięknie. Zobaczcie sami!