fbpx

Wesołe kolędowanie w Rynku Pierwotnym!

Kto nie kocha Świąt Bożego Narodzenia? Radosna, odświętna atmosfera, zapach świerku i pierniczków, a także celebrowanie czasu w gronie najbliższych osób. To zdecydowanie najpiękniejszy czas w całym roku, w którym także zespół portalu RynekPierwotny.pl staje się jedną wielką rodziną.

Zacznijmy jednak od początku. Pod koniec listopada zespół portalu RynekPierwotny.pl poczuł prawdziwie świąteczną atmosferę. Sprawczynią tego wesołego zamieszania była nasza Śnieżynka – Kasia, która nucąc pod nosem świąteczne piosenki ubrała choinkę i zadbała o to, byśmy chociaż na chwilkę oderwali się od ciężkiej pracy i wspólnie włączyli się do przyozdabiania naszych działów. A zaledwie kilka dni po tych biurowych rewolucjach nadarzyła się kolejna okazja do świętowania w naszym „pierwotniakowym” gronie.

Wigilia i św. Mikołaj …

Nasze firmowe spotkanie przedświąteczne zaczęło się w piątkowy wieczór. Niemalże cały zespół stawił się o wyznaczonej godzinie w specjalnie przygotowanym na tę okazję lokalu, na warszawskim Mokotowie. Odświętnie ubrani i gotowi na szaleństwo do białego rana rozpoczęliśmy od przemówienia naszego Zarządu, który przy świątecznej kolacji życzył nam kolejnych, wesołych chwil spędzonych we wspólnym gronie. Po krótkim, lecz płonnym wystąpieniu szefostwa, posililiśmy się pysznym jedzeniem, a następnie zostaliśmy zaskoczeni wizytą samego świętego Mikołaja!

Ten niespodziewany gość wraz z prezesem – Grzegorzem oraz asystentką biura – Kasią wręczali nam specjalnie przygotowane prezenty. Wszyscy, niczym małe dzieci, z ekscytacją rozpakowywaliśmy podarunki, a wśród nich znalazły się m.in. … zestaw prawdziwego Polaka, uścisk dłoni prezesa czy wycieczka dookoła biura z własnym prowiantem. Na szczęście, istniała jeszcze możliwość wylosowania drugiego, bardziej trafionego prezentu.

Szalona świąteczna zabawa z fotobudką w tle

Po wręczeniu prezentów, w jeszcze lepszych nastrojach i radosnej atmosferze, ruszyliśmy na parkiet i do fotobudki, w której nawet najbardziej nieśmiałe osoby z ogromnym zaangażowaniem przebierały w świątecznych rekwizytach i pozowały do wspólnych zdjęć. Cały zespół ogarnęło prawdziwe szaleństwo, wygłupy, śmieszne miny i hollywoodzkie pozy, które zostały uwiecznione i teraz  przywołują miłe wspomnienia po niezapomnianej imprezie.

W dobrym towarzystwie czas mija szybciej, dlatego nawet nie spostrzegliśmy, kiedy nadszedł czas pożegnań. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w równie szampańskich nastrojach i już po raz dziewiąty będziemy spędzać wesoły, przedświąteczny czas.