fbpx

Świętowaliśmy 8 urodziny portalu RynekPierwotny.pl! Działo się!

Impreza urodzinowa zaczęła się w piątkowe popołudnie, ale podniosła atmosfera trwała już od samego rana. Główne obchody rozpoczęły się jednak wraz ze wzniesieniem pierwszego kieliszka szampana i wprowadzeniem „pierwotniakowego” tortu.

Tego rodzaju jubileusz stał się świetną okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wyznaczania nowych celów. Urodziny naszego portalu skłoniły Zarząd do refleksji i wyliczenia tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć i tego, co jeszcze przed nami.  Po uroczystym toaście zabawa na dobre się rozpoczęła.

W całym budynku rozbrzmiewała muzyka, dlatego bardziej śmiałe osoby szybko poderwały się do tańca i urządziły nam pokaz rodem z Dirty Dancing. Nie zabrakło też występu naszego firmowego zespołu, który narzuciwszy na głowy barwne peruki, wyznaczał trendy i stał się wodzirejem całej imprezy. Z kolei dla fanów gier sportowych gra w piłkarzyki stała się ulubioną formą spędzenia wolnego czasu. Podczas obchodów jubileuszu nie mogło więc zabraknąć mini turnieju, w którym wzięły udział niemal wszystkie działy. Na koniec najbardziej zapaleni gracze stoczyli prawdziwą piłkarzykową bitwę, której przyglądaliśmy się z wypiekami na twarzy.

Open bar i luźna atmosfera sprzyjały zacieśnianiu więzi i integracji  z nowymi pracownikami. Jedno jest pewne, zespół RynekPierwotny.pl to przede wszystkim ludzie i dobra atmosfera pracy. Bez nich sukces, który został wypracowany przez ostatnie osiem lat nie byłby możliwy.