fbpx

Nowy pracownik w zespole portalu RynekPierwotny.com

Kobiety go kochają, mężczyźni chcą być tacy, jak on. Ma 20 tysięcy lat, lekki zarost i oryginalne wdzianko. Pierwotniak – bo o nim mowa – od kilku dni jest twarzą, promotorem, pracownikiem i wielbicielem serwisu RynekPierwotny.com.

Dehibernacja Pierwotniaka nastąpiła 9 września 2011 roku. Wtedy to pocieszny ludek oficjalnie otworzył wielki konkurs na swoim fanpage’u w portalu Facebook (www.facebook.com/Pierwotniak), w którym namawia internautów by go polubili i wymyślili dla niego imię. Najciekawsze pomysły Pierwotniak nagrodzi iPODem i swoimi podobiznami – maskotkami.

– Wołają mnie Człowiek Pierwotny, ale ja za tym nie przepadać. Pomyśliwać nad zmianą imienia ale nie mieć żadnego pomysła. Jakieś propozycje? – pyta Pierwotniak na swoim fanpage’u i zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

Pierwsze Pierwotniaki zostały rozdane gościom 34. Targów „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie” w dniach 10-11 września b.r. Maskotki przyciągały do stoiska serwisu RynekPierwotny.com nie tylko rodziców z dziećmi, ale też młode pary, które nie mogły oprzeć się urokowi Pierwotniaka oraz dziadków, którzy chcieli sprawić oryginalny prezent swoim wnukom.

Pierwotniak – maskotka serwisu – jest pierwszym z etapów rebrandingu portalu RynePierwotny.com. Już teraz ma on na swoim facebookowym profilu ponad sześciuset fanów, a ich liczba sukcesywnie rośnie.