fbpx

Rozpoczynamy współpracę z Money i Trovit

Niemal 40 tysięcy ofert nowych nieruchomości z serwisu Rynekpierwotny.com trafi do portali Money.pl i Trovit.pl!

Rozpoczynamy współpracę z Money i Trovit
Dla deweloperów oznacza to 33 mln potencjalnych nabywców odwiedzających portal Trovit w 27 krajach na całym świecie i 4,7 mln użytkowników serwisu Money.pl, którzy dzięki obecności na portalu, mogą trafić na ciekawą ofertę i zdecydować się na kupno domu lub mieszkania. Samą podstronę „Nieruchomości” w serwisie Money.pl odwiedziło w maju b.r. ponad 270 tysięcy internautów. – Sądzę, że współpraca portalu Rynekpierwotny.com z liczącymi się na rynku dużymi serwisami internetowymi przyniesie wymierne korzyści również deweloperom – komentuje Marek Abramczuk – Dyrektor Handlowy firmy Mak Dom. – Biorąc pod uwagę doświadczenie serwisów, pozytywne opinie internautów oraz fakt powiększenia oferty i zasięgu, można spodziewać się dobrych efektów tej kooperacji – dodaje Marek Abramczuk.

Trovit to działająca od 2006 roku wertykalna wyszukiwarka ofert pracy, nieruchomości i samochodów, która umożliwia zainteresowanym osobom przeglądanie ofert na tysiącach stron internetowych. Firma ma ponad 5 tysięcy partnerów i około 120 mln wysyłanych miesięcznie alert. Serwis Money.pl jest jednym z najpopularniejszych w Polsce portali biznesowo-finansowych, w ramach którego działa kilkanaście serwisów tematycznych, w tym m.in. dotyczący nieruchomości dom.money.pl. Portal był wielokrotnie nagradzany przez internautów, m.in. w konkursach Webstarfestival czy Teraz Internet. Użytkownicy Money.pl to głównie osoby pomiędzy 25 a 44 rokiem życia, specjaliści, freelancerzy i przedsiębiorcy o dochodach przekraczających 3 tys. złotych netto miesięcznie, a więc grupa najczęściej poszukująca nowego mieszkania lub domu.

Współpraca serwisów będzie polegać na imporcie całego ofertowego kontentu z portalu Rynekpierwotny.com do zakładek: „Nieruchomości” w serwisie Money.pl i „Mieszkania” w Trovit.pl. Nowe oferty deweloperów, które pojawią się na portalu Rynekpierwotny.com, zostaną automatycznie dodane do bazy serwisów partnerskich, a dotychczasowe ogłoszenia będą codziennie aktualizowane. Wirtualne Spacery po już wybudowanych i dopiero powstających nieruchomościach pozostaną aplikacją dostępną wyłącznie w serwisie Rynekpierwotny.com.