Rynekpierwotny.com liderem w branży nieruchomości

Oferuje Wirtualne Spacery, posiada w bazie prawie 37 tys. ofert i pół tysiąca deweloperów. Rynekpierwotny.com ma być alternatywą dla klasycznych wyszukiwarek nieruchomości.

Gwarancja zawartości, czyli portal 100%

Dlaczego Rynekpierwotny.com wpisał się w czołówkę serwisów branżowych? Po pierwsze, portal dysponuje największą bazą ofert spośród podobnych portali ogłoszeniowo-informacyjnych. Po drugie – oferty są filtrowane oraz uporządkowane w metodyczny sposób. Potencjalny odbiorca, dajmy na to rynku warszawskiego, może zwiedzić calą aglomerację pod kątem nieruchomości, zapoznając się z ofertami dzielnica po dzielnicy.

Dotyczy to zarówno domów, jak mieszkań, a także lokali użytkowych. Wszystkie inwestycje, w porozumieniu z ponad stu deweloperami, są na bieżąco aktualizowane, a wśród nich specjaliści portalu wyróżniają najciekawsze projekty. Serwis udostępnia rozbudowany katalog deweloperów i biur nieruchomości dostępny dla każdego nabywcy.

Innowacje, czyli o tym, czego nie ma konkurencja

Rynekpierwotny.com w pełni wykorzystuje potencjał internetowych aplikacji. Cieszące się największym powodzeniem wśród internautów Wirtualne Spacery umożliwiają płynne poruszanie się po inwestycji i jej oglądanie w postaci panoramicznych widoków. Klient dokładnie zapoznaje się z obiektem i jego najbliższym otoczeniem bez konieczności wychodzenia z domu.

Obecnie serwis oferuje aż 300 wirtualnych spacerów, w tym prezentacje obiektów, które dopiero powstają. W ten sposób można obejrzeć m.in. prestiżowe biurowce Sea Towers w Gdyni czy rozsiane po całej Polsce inwestycje bijącego rekordy sprzedaży w 2010 roku dewelopera Atal S.A. – Wirtualny Spacer po inwestycji daje możliwość intuicyjnego i panoramicznego rekonesansu po wybranej nieruchomości przy jednoczesnym obejściu bezpośredniego kontaktu z pośrednikiem, generując więcej czasu i energii dla aktywnych poszukiwań wymarzonego lokum dla siebie lub swojej firmy – mówi jeden z twórców koncepcji i redaktor portalu, Grzegorz Kurowski. Kolejna aplikacja serwisu – Barometr Cenowy – umożliwia porównanie i przeanalizowanie atrakcyjności wybranej oferty względem innych o podobnych parametrach.

Wiadomości z pierwszej ręki

Profesjonalny portal branżowy Rynekpierwotny.com, to merytoryczy serwis informacyjny, w którym nabywcy oraz entuzjaści rynku znajdą unikalne artykuły, zestawienia, raporty i prognozy, a także porady i newsy od uznanych deweloperów. Dzięki współpracy ze specjalistami dysponującymi fachową wiedzą, Rynekpierwotny.com stanowi prawdziwie opiniotwórczy serwis i miejsce spotkań wszystkich stron zainteresowanych poszukiwaniem inwestycji lub zdobyciem profesjonalnej wiedzy o rynku nieruchomości.