notus-dane

Współpraca z Domem Kredytowym Notus S.A.

RynekPierwotny.com, z myślą o wygodzie użytkowników, rozpoczyna współpracę z największym serwisem doradztwa kredytowego – Domem Kredytowym Notus!

W celu zwiększenia komfortu i uproszczeniu formalności związanych z pozyskaniem finansowania bankowego na zakup nieruchomości, z początkiem maja 2010 roku podpisaliśmy umowę o współpracy z jedną z największych firm doradztwa kredytowego – Dom Kredytowy Notus S.A.

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Misją Domu Kredytowego NOTUS S.A. jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Dzięki współpracy firmy Notus z ponad 25 bankami mają Państwo świadomość tego, że doradca jest w stanie precyzyjnie i rzetelnie znaleźć dla Was najlepszy kredyt mieszkaniowy, ograniczyć formalności oraz niepotrzebny stres podczas rozmów z bankami. Niezależnie od lokalizacji zawsze możecie Państwo liczyć na pomoc doradcy, ponieważ firma posiada 23 oddziały w 22 największych miastach w Polsce. Zespół doradców liczy ponad 270 osób.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy niezależnych doradców z Domu Kredytowego Notus S.A.

Zespół RynekPierwotny.com