fbpx

Świętowaliśmy 12 lat Rynku Pierwotnego!

12 lat! Jak ten czas szybko leci! W tym roku Property Group obchodzi swoje 12-lecie działalności, co postanowiliśmy uczcić (jakżeby inaczej) imprezą! Przy okazji relacji z tego wydarzenia, warto również przybliżyć Wam parę faktów, których pewnie o nas nie wiecie. Zaczynamy!

I. Wielki comeback na Racławicką

Po hucznie obchodzonym dziesięcioleciu i pandemicznym zawieszeniu w zeszłym roku, głodni wrażeń postanowiliśmy wyjść na miasto! Wybór lokalizacji na nasze 12 urodziny padł na sprawdzoną już miejscówkę, czyli Pół na pół. Lokal ten niektórzy z nas pamiętają (a przynajmniej powinni 😊) z  Imprezy Świątecznej organizowanej w 2017 r. Jego głównym atutem jest z pewnością otoczenie! Dużo dzikiej przyrody, ruiny carskiego fortu i oddalenie od głównych ulic nadają mu wartego uwagi klimatu.

II. Urodziny w lecie najlepsze na świecie

Impreza odbyła się 11 czerwca, choć tak naprawdę mogłaby odbyć się również… w październiku. Dlaczego tak? Otóż w czerwcu 2009 założona została spółka Property Group – właściciel portalu RynekPierwotny.pl a sam serwis „odpalono” trzy miesiące później – w październiku. Mamy więc tę wygodę, że możemy dopasowywać imprezowanie do naszych potrzeb 😉 W tym roku wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że czerwiec to zdecydowanie lepsza opcja – nie tylko ze względu na możliwy ponowny rozwój pandemii, ale również pogodzenie świętowania ze zbliżającym się sezonem urlopowym. Udało się – mission complete!

III. Dobry skład to podstawa

W czerwcowy wieczór dopisała nam nie tylko pogoda, ale również i frekwencja. Na Racławickiej spotkaliśmy się praktycznie w 100 % składzie. Nie zabrakło również osób, które na co dzień pracują z nami zdalnie oraz koleżanek z Działu Handlowego, które wrócą do nas już niebawem – po zakończeniu urlopu macierzyńskiego.

IV. Dress code – klasyka&wygoda

Mimo że impreza nie miała wyznaczonego, konkretnego dress codu – miało być nam przede wszystkim swobodnie i wygodnie, to większa część zespołu postawiła na klasyczny jeans! Wieszak z okryciami wierzchnimi, wręcz uginał się od „jeansówek” w różnych odcieniach niebieskiego. Jak widać działanie zespołowe mamy we krwi!

V. Catering – dobra szama jak śmietana

Żadna impreza nie może odbyć się bez jedzenia. Na naszych firmowych urodzinach oprócz zimnych przekąsek, napoi i słodkości na pracowników czekał również… grill! Na szczęście nie musieliśmy go rozpalać sami, bo czuwał nad nim prawdziwy grill master! Do wyboru mieliśmy nie tylko kiełbaski, ale również kurczaka, karkówkę czy pieczone szparagi. Mniam!

VI. Fotobudka musi być!

Uwielbiamy oglądać zdjęcia z naszych imprez, dlatego oprócz profesjonalnego fotografa, na naszej imprezie była dostępna również fotobudka (jak zawsze od kilku lat!) z całym arsenałem gadżetów do chwilowej zmiany wyglądu. Kapelusze, peruki czy okulary… PSSTRYK i gotowe!

VII. (Nie)zwykły quiz o Rynku Pierwotnym

Chwilę po 20.00 wszyscy zebraliśmy się w głównej Sali, gdzie rozpoczął się Wielki Quiz wiedzy na temat naszej firmy. Autorkami tego zamieszania były koleżanki z Działu Administracji. Zostaliśmy podzieleni na 6 drużyn, które musiały się zmierzyć z niezwykle trudnymi pytaniami z takich kategorii jak numerologia, zwierzęta, kolory, co-gdzie-kiedy oraz pytanka na lajcie. Najlepiej radziliśmy sobie z pytaniami dotyczącymi kolorów aut czy też zwierząt współpracowników, gorzej było z liczbami, ale musimy to sobie wybaczyć. W końcu pytania o wagę czy wiek do łatwych nie należą. Wszyscy za to wiedzieli, że najlepszym tancerzem w Rynku jest…

VIII. Darek!

Prawdziwe wejście smoka miał Darek – nasz Chief Technology Officer, który po pytaniu o króla parkietu w naszej firmie, wyłonił się jak feniks z popiołów. Brawom i śmiechom nie było końca! Niektórzy twierdzą, że zdjęcie z jego wizerunkiem to najlepsze foto z całej imprezy! Podsumowując, Darek to już człowiek LEGENDA.

IX. Podziękowania

Quiz zakończył się wręczeniem nagród zwycięskiej drużynie, czyli Działowi SEO! Po nim nastąpiło podziękowanie ze strony Zarządu. Cóż… miało być krótko, ale wyszło jak zwykle 😊 W końcu jesteśmy już całkiem sporą firmą to i podziękowanie wszystkim działom musiało chwilę potrwać. Najważniejsze, co powinniśmy zapamiętać jest to, że jesteśmy stabilną firmą z dużym apetytem na podbój świata nieruchomości i dalej przemy do przodu!

X. Muzyka taka, że sąsiedzi zazdrościli

Czy wiecie, że podobno muzyka na naszej imprezie była tak dobra, że ludzie z budynku obok, chcieli… bawić się razem z nami? No cóż… nie tym razem! Nasza impreza była zamknięta i na straży porządku stała oczywiście nasza Office Manager – Kasia.

XI. Kasia

Jeśli już o Kasi mowa… to chwilę po północy, w otoczeniu tajemnicy, do sali głównej zebrała nas wszystkich nasza Office Manager …. aby oświadczyć, że dokładnie 4 lata temu rozpoczęła pracę z nami! Słowom podziękowania i wzruszeniu nie było końca. Nic w tym dziwnego, bo chyba nikt z nas pracowników, nie wyobraża sobie Property Group bez Kasi. Jeszcze raz dziękujemy za te 4 lata!

XII. Bezpieczny powrót do domów

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy, tak samo jak i nasza uroczystość. Wszyscy bezpiecznie wróciliśmy taksówkami do domów i już odliczamy dni do kolejnego jubileuszu (i hucznej imprezy)!