fbpx

Wysyp jubileuszy w Rynku Pierwotnym!

Wszędzie dobrze, ale… w Rynku Pierwotnym najlepiej! Żywym dowodem na to są pracownicy naszej firmy.  Lata mijają, a my wciąż jesteśmy razem. Dziękujemy za Waszą pracę, wysiłek i profesjonalizm.

W ostatnim czasie aż siedmioro z nas obchodziło swoje jubileusze.

  • Mirek – w Rynku Pierwotnym pracuje już od 10 lat.  Koordynuje pracę działu handlowego. Zawsze trzyma rękę na pulsie. Uwielbia gotować, a nadmiar kalorii spala jeżdżąc na rowerze i podróżując po świecie.
  • Piotrek – już od 7 okrągłych lat dba o wizualną stronę naszego portalu. Jego drugie imię to kreatywność. Uwielbia humor Barei, a gdy tylko ma wolną chwilę, łapie plecak i jedzie w góry.
  • Mikołaj – jest z nami już od 7 lat i każdego dnia dba o to, aby o Rynku Pierwotnym było głośno w mediach. W wolnej chwili szusuje na rowerze gdzie popadnie, a od kilku lat jest szczęśliwym posiadaczem drona.
  • Darek –  od 5 lat na pokładzie. Dariusz to człowiek od zadań specjalnych. Python mu nie straszny, a z kodów tworzy poematy. Prywatnie fan czarnych koszulek i czarnego humoru.
  • Piotrek – w marcu świętował 3 lecie swojej pracy. Za dnia programista, po pracy gitarzysta w zespole. Uwielbia jeździć na koncerty i festiwale. Fan dobrego filmu, równie dobrej książki i dźwięcznego ukulele.
  • Paweł – w Rynku Pierwotnym pracuje od 3 lat. Programowanie ma w małym placu. Ceni minimalizm i racjonalne podejście do życia. Miłośnik kinowo – serialowego uniwersum Marvela.
  • Kasia – w zespole już od 3 lat. Kasia to urodzony analityk, tabelki i Excele jej nie straszne. Uwielbia chodzić na karaoke, a w duszy gra jej rock&roll z domieszką punku.

O naszych jubilatach można by jeszcze dłuuuugo pisać. To profesjonaliści, genialni pracownicy, a prywatnie wspaniali ludzie. Dziękujemy, że tworzycie  z nami zgrany zespół!

Życzymy Wam kolejnych wspaniałych lat w Rynku Pierwotnym!