fbpx

Urodzinowy survival na 9-lecie portalu RynekPierwotny.pl

Kurz, pot i łzy szczęścia po całym dniu spędzonym w terenie. Tak pokrótce można opisać dziewiąte urodziny portalu RynekPierwotny.pl. Leśne drogi, piaszczyste nasypy i strome pagórki stanowiły nie lada wyzwanie dla naszych kierowców. Podczas gdy oni starali się zapanować nad kierownicą, reszta drużyny umiejętnie posługiwała się mapą i dzielnie znosiła trudy jazdy po nierównym terenie.

Między kolejnymi przejazdami po bezdrożach czekały na nas liczne zadania. Strzelanie z łuku, przejazd ślepca, strefa ciszy, spacer po linie, zjazd tyrolką i manewry wojskowe to tylko niektóre z nich.

Całodniowy survival był świetną okazją do zaprezentowania się od innej, choć wcale nie mniej profesjonalnej strony. Panowie mieli okazję do wcielenia się w Rambo, a panie stały się lepszą wersją Lary Croft.

Satysfakcja z ukończenia karkołomnych zadań i możliwość integracji z kolegami oraz koleżankami z innych działów były dla nas najlepszym sposobem na spędzenie tego dnia.  A po survivalu przyszedł czas na to, co Pierwotniaki lubią najbardziej czyli urodzinową imprezę, która odbyła się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku!

Zrzuciliśmy wojskowe kombinezony i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, w kilka chwil zmieniliśmy się w prawdziwe gwiazdy. Po płomiennej przemowie naszego Zarządu przyszedł czas na wspólne biesiadowanie i tańczenie w rytm najgorętszych hitów.

Wszyscy są zgodni, to była to jedna z najbardziej oryginalnych i najlepszych integracji w naszym życiu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną, a tymczasem staramy się wrócić do codziennych obowiązków … 🙂