fbpx

Wszędzie dobrze, ale w Rynku najlepiej!

Gdy miło spędza się czas, płynie on jeszcze szybciej. Wiedzą, o tym doskonale pracownicy Rynku Pierwotnego, którzy niedawno obchodzili swoje jubileusze. Sami nie wiedzą „kiedy to minęło”? Nie zdążyli się obejrzeć, a na liczniku mają imponujący wynik. Część z nich jest z nami już 3 lata, niektórzy 5, a nawet 7 lat. I mają apetyt na jeszcze więcej!

W Rynku Pierwotnym atmosfera jest iście rodzinna. Dlatego używając nazw małżeńskich rocznic, postanowiliśmy z przymrużeniem oka sprawdzić, co staż pracy mówi o naszych pracownikach i o relacji jaką z nimi nawiązaliśmy.

Skórzana rocznica – wspólne 3 lata

W małżeństwie trzecia rocznica ślubu nazywa jest skórzaną. Skóra to naprawdę porządny materiał, który symbolizuje trwałą i silną relację. Taką też więź nawiązało z Rynkiem Pierwotnym aż pięcioro pracowników. W gronie tym znaleźli się: Bartek – Analityk Biznesowy, Emilka –  Sales Operation Specialist, Karolina – Front-end Developer, Klaudia –  Specjalista SEO Outreach, i Tomek – Doradca Klienta. Trzyletni staż pracy przekonuje nas o tym, że doskonale się do siebie dopasowaliśmy. Jesteście odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Życzymy Wam samych sukcesów i kolejnych mile spędzonych lat w Rynku!

Drewniana rocznica – to już 5 lat razem

Pięciolecie swojej pracy świętowali: Basia – p.o. Head of SEO, Jurek – Doradca Zarządu i Kasia – Specjalista ds. Rozliczeń. Pół dekady to imponujący wynik. Dziękujemy za to, że tak dużą część życia zechcieliście spędzić razem z nami. Szukając analogii w drewnianej rocznicy ślubu, możemy powiedzieć, że nawiązaliśmy z Wami solidną i trwałą relację, zapuściliście u nas swoje korzenie. Drewno to także symbol mądrości, którą zdobyliśmy na bazie wspólnych doświadczeń. Przez 5 lat można przejść naprawdę wiele. Mamy nadzieję, że podoba Wam się wspólnie przemierzana droga. Życzymy Wam kolejnych kilometrów pokonywanych ramię w ramię z Rynkiem Pierwotnym!

Wełniana rocznica – 7 wspólnych lat

Siedmiolecie świętowała Ola – Doradca ds. Nieruchomości. Taki staż pracy nie pozostawia nam żadnych wątpliwości – to musi być miłość! Wełna to materiał wytrzymały i dający ciepło oraz komfort, którego w Rynku Pierwotnym nie brakuje. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy mogli się u nas zadomowić i poczuć komfortowo. Siódemka to dla wielu szczęśliwa liczba. Mamy nadzieję, że takie też były minione lata. Życzymy Ci Olu samych wspaniałości!

Nasi pracownicy to cudowni, uśmiechnięci i profesjonalni ludzie. Cieszymy się, że jesteście z nami!